Porady Online

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów kancelaria adwokacka lublin udziela również porad prawnych online. Udzielenie porady poprzedzone jest ustaleniem przedmiotu i zakresu porady, uprzednim przesłaniem ewentualnych dokumentów niezbędnych do analizy sprawy oraz wpłatą ustalonego wynagrodzenia na konto kancelarii.

W celu skorzystania z naszych usług drogą elektroniczną należy dokonać następujących czynności:

  • złożyć zapytanie (formularz on-line)
  • oczekiwanie na akceptacje i wycenę
  • dokonanie płatności
  • otrzymanie porady

 

Adwokaci Pinkiewicz s.c.

ul. Grottgera 10/1 20-029 Lublin

BH Sektor Bankowości Detalicznej:

61 1030 0019 0109 8530 0046 2006

 

Dlaczego my ?

adwokat lublinW naszej pracy skupiamy się na przedstawieniu różnorodnych wariantów działań, dopasowanych do potrzeb konkretnego Klienta, co pozwala Mu dokonać wyboru najlepszego spośród nich.

adwokat lublinJesteśmy świadomi faktu, że stanowi to często długotrwały proces, który wymaga znacznego zaangażowania czasu i nakładu pracy, lecz jednocześnie wierzymy, że jest to najlepszy sposób na umożliwienie Klientowi realizacji zamierzenia gospodarczego - poprzez maksymalizację długofalowych efektów, przy jednoczesnej optymalizacji wydatków.

adwokat lublinZdajemy sobie sprawę, że o powodzeniu przedsięwzięcia decyduje nie tylko wiedza – również spoza branży prawniczej, ale także posiadane doświadczenie oraz znajomość mechanizmów i specyfiki danego rynku.