Podatki

adwokat lublinKancelaria oferuje kompleksową obsługę prawną, zarówno osób fizycznych jak i podmiotów gospodarczych. Nasi Klienci mogą liczyć na wszechstronną i fachową obsługę na wysokim poziomie merytorycznym i etycznym. Zapewniamy zindywidualizowane podejście, gwarantując skuteczne reprezentowanie interesów naszego Klienta.
Celem zapewnienia profesjonalnej, wszechstronnej oraz kompleksowej pomocy prawnej Kancelaria współpracuje z pracownikami naukowymi uczelni wyższych, komornikami, rzeczoznawcami i notariuszami na terenie Lublina i całego kraju.
Sprawy związane z podatkami są jednymi z ważniejszych zagadnień którymi w obszarze swojej praktyki zajmują się Adwokaci Pinkiewicz s.c. Na bieżąco śledzimy zmiany przepisów podatkowych i orzecznictwo sądów, nie tylko reprezentują klientów w sporach z organami skarbowymi. Równie często przygotowują precyzyjne opinie prawne dotyczące konkretnych zjawisk pojawiających się w sferze biznesu i sugerują rozwiązania pozwalające na obniżenie obciążeń podatkowych dla firm i ich właścicieli. Współpracujemy z wybitnymi praktykami z zakresu podatków mającymi wieloletnie doświadczenie w pracy w organach skarbowych.

Dlaczego my ?

adwokat lublinW naszej pracy skupiamy się na przedstawieniu różnorodnych wariantów działań, dopasowanych do potrzeb konkretnego Klienta, co pozwala Mu dokonać wyboru najlepszego spośród nich.

adwokat lublinJesteśmy świadomi faktu, że stanowi to często długotrwały proces, który wymaga znacznego zaangażowania czasu i nakładu pracy, lecz jednocześnie wierzymy, że jest to najlepszy sposób na umożliwienie Klientowi realizacji zamierzenia gospodarczego - poprzez maksymalizację długofalowych efektów, przy jednoczesnej optymalizacji wydatków.

adwokat lublinZdajemy sobie sprawę, że o powodzeniu przedsięwzięcia decyduje nie tylko wiedza – również spoza branży prawniczej, ale także posiadane doświadczenie oraz znajomość mechanizmów i specyfiki danego rynku.