Windykacja

adwokat lublinCelem nadrzędnym dla Kancelarii Lublin jest przywracanie do obrotu gospodarczego Państwa pieniędzy. Dbamy o to aby dłużnik spełnił swoje zobowiązanie finansowe względem naszego klienta wraz z należnymi kosztami dodatkowymi.
Znając specyfikę wielu branż zdajemy sobie sprawę jak popularne stało się niepłacenie za wykonane usługi, czy sprzedany towar.
W trakcie działań windykacyjnych na bieżąco informujemy o przebiegu sprawy. Nie podejmujemy żadnych decyzji bez uprzedniego skonsultowania się z Państwem.
W razie bezskutecznej windykacji pozasądowej  reprezentujemy naszego Klienta w postępowaniu sądowym, a po zakończeniu działań sądowych monitorujemy proces egzekucji komorniczej, w zakres której wchodzi również poszukiwanie nieujawnionego majątku dłużnika oraz zdobycia wszelkich potrzebnych informacji.

Dlaczego my ?

adwokat lublin W naszej pracy skupiamy się na przedstawieniu różnorodnych wariantów działań, dopasowanych do potrzeb konkretnego Klienta.

adwokat lublin Dokładamy najwyższych starań w systematycznym doskonaleniu zawodowym, aby móc sprostać oczekiwaniom naszych Klientów.

adwokat lublinAngażujemy się w transakcje oraz projekty Klientów, co sprzyja zapewnieniu wysokiej jakości świadczonych przez nas usług.