Podatki

adwokat lublinKancelaria oferuje kompleksową obsługę prawną, zarówno osób fizycznych jak i podmiotów gospodarczych. Nasi Klienci mogą liczyć na wszechstronną i fachową obsługę na wysokim poziomie merytorycznym i etycznym. Zapewniamy zindywidualizowane podejście, gwarantując skuteczne reprezentowanie interesów naszego Klienta.
Celem zapewnienia profesjonalnej, wszechstronnej oraz kompleksowej pomocy prawnej Kancelaria współpracuje z pracownikami naukowymi uczelni wyższych, komornikami, rzeczoznawcami i notariuszami na terenie Lublina i całego kraju.
Sprawy związane z podatkami są jednymi z ważniejszych zagadnień którymi w obszarze swojej praktyki zajmują się Adwokaci Pinkiewicz s.c. Na bieżąco śledzimy zmiany przepisów podatkowych i orzecznictwo sądów, nie tylko reprezentują klientów w sporach z organami skarbowymi. Równie często przygotowują precyzyjne opinie prawne dotyczące konkretnych zjawisk pojawiających się w sferze biznesu i sugerują rozwiązania pozwalające na obniżenie obciążeń podatkowych dla firm i ich właścicieli. Współpracujemy z wybitnymi praktykami z zakresu podatków mającymi wieloletnie doświadczenie w pracy w organach skarbowych.

Dlaczego my ?

adwokat lublin W naszej pracy skupiamy się na przedstawieniu różnorodnych wariantów działań, dopasowanych do potrzeb konkretnego Klienta.

adwokat lublin Dokładamy najwyższych starań w systematycznym doskonaleniu zawodowym, aby móc sprostać oczekiwaniom naszych Klientów.

adwokat lublinAngażujemy się w transakcje oraz projekty Klientów, co sprzyja zapewnieniu wysokiej jakości świadczonych przez nas usług.