Pro publico bono

adwokat lublinKancelaria Lublin w celu zaspokojenia potrzeb swoich Klientów w zakresie ochrony prawnej świadczy pomoc prawną uwzględniając indywidualne oraz szczególne potrzeby i uwarunkowania.
Adwokaci Pinkiewicz  nie pozostają obojętni na problemy i potrzeby  ludzi, którym życie nie szczędzi trosk i zmartwień. Pomoc prawną pro bono świadczymy w różnych formach - m.in.  nieodpłatne świadczenie usług prawnych,  bierzemy  udział  w dniu Bezpłatnych Porad Adwokackich organizowanych przez Naczelną Radę Adwokacką.

Dlaczego my ?

adwokat lublinW naszej pracy skupiamy się na przedstawieniu różnorodnych wariantów działań, dopasowanych do potrzeb konkretnego Klienta, co pozwala Mu dokonać wyboru najlepszego spośród nich.

adwokat lublinJesteśmy świadomi faktu, że stanowi to często długotrwały proces, który wymaga znacznego zaangażowania czasu i nakładu pracy, lecz jednocześnie wierzymy, że jest to najlepszy sposób na umożliwienie Klientowi realizacji zamierzenia gospodarczego - poprzez maksymalizację długofalowych efektów, przy jednoczesnej optymalizacji wydatków.

adwokat lublinZdajemy sobie sprawę, że o powodzeniu przedsięwzięcia decyduje nie tylko wiedza – również spoza branży prawniczej, ale także posiadane doświadczenie oraz znajomość mechanizmów i specyfiki danego rynku.