Firmy i instytucje

adwokat lublinKancelaria Lublin jest kancelarią, świadczącą kompleksowe usługi prawne dla klientów korporacyjnych jak również podmiotów instytucjonalnych zarówno na etapie przedsądowym jak i w postępowaniach przed sądami.
Pracownicy Kancelarii Lublin są profesjonalnymi prawnikami, a więc adwokatami, aplikantami adwokackimi. Posiadają wiedzę z licznych dziedzin prawa, co umożliwia zarówno stałą obsługę firm, jak i współpracę przy realizacji konkretnych przedsięwzięć prawnych.
Dbamy o poszanowanie zasad etyki oraz tradycji ale jednocześnie stawiamy na nowoczesność w działaniu Kancelarii. Jesteśmy mobilni, szybko się przemieszczamy, pracujemy na terenie całego kraju. W komunikacji z naszymi Klientami wykorzystujemy najnowszą technologię.

Pomagamy Klientom zarówno w sprawach związanych z działalnością reprezentowanych przez nich firm jak i rozwiązujemy problemy w życiu prywatnym.

Doradzamy przedsiębiorcom, jak przewidywać rozwój sytuacji, tak by minimalizować możliwości popełnienia błędu przy jednoczesnym skupianiu się na wypracowaniu jak największych zysków. Nasi Klienci doceniają fakt, że rozważamy różne scenariusze zdarzeń - to pozwala im czuć się znacznie bezpieczniej. Staramy się minimalizować zaangażowanie i czas poświęcany przez Naszych Klientów na powierzone nam postępowania, tak aby był on przeznaczany na budowę i rozwój firmy.

Dlaczego my ?

adwokat lublinW naszej pracy skupiamy się na przedstawieniu różnorodnych wariantów działań, dopasowanych do potrzeb konkretnego Klienta, co pozwala Mu dokonać wyboru najlepszego spośród nich.

adwokat lublinJesteśmy świadomi faktu, że stanowi to często długotrwały proces, który wymaga znacznego zaangażowania czasu i nakładu pracy, lecz jednocześnie wierzymy, że jest to najlepszy sposób na umożliwienie Klientowi realizacji zamierzenia gospodarczego - poprzez maksymalizację długofalowych efektów, przy jednoczesnej optymalizacji wydatków.

adwokat lublinZdajemy sobie sprawę, że o powodzeniu przedsięwzięcia decyduje nie tylko wiedza – również spoza branży prawniczej, ale także posiadane doświadczenie oraz znajomość mechanizmów i specyfiki danego rynku.