Klienci indywidualni

adwokat lublinAdwokaci Pinkiewicz s.c. oferują usługi prawne z zakresu wielu dziedzin prawa na rzecz osób fizycznych.
W swojej codziennej pracy spotykamy się z dziesiątkami skomplikowanych zagadnień prawnych, na jakie trafiają nasi Klienci. Na bieżąco rozwiązujemy problemy prawne w taki sposób, aby w jak najszerszym stopniu spełnić oczekiwania Klienta.
Mamy świadomość tego, że każda sytuacja w której znaleźli się nasi Klienci jest wyjątkowa i zasługuje na indywidualne podejście. Oferujemy wybraną przez Klienta i dogodną formę obsługi prawnej budowaną na wzajemnym zaufaniu.

Dlaczego my ?

adwokat lublinW naszej pracy skupiamy się na przedstawieniu różnorodnych wariantów działań, dopasowanych do potrzeb konkretnego Klienta, co pozwala Mu dokonać wyboru najlepszego spośród nich.

adwokat lublinJesteśmy świadomi faktu, że stanowi to często długotrwały proces, który wymaga znacznego zaangażowania czasu i nakładu pracy, lecz jednocześnie wierzymy, że jest to najlepszy sposób na umożliwienie Klientowi realizacji zamierzenia gospodarczego - poprzez maksymalizację długofalowych efektów, przy jednoczesnej optymalizacji wydatków.

adwokat lublinZdajemy sobie sprawę, że o powodzeniu przedsięwzięcia decyduje nie tylko wiedza – również spoza branży prawniczej, ale także posiadane doświadczenie oraz znajomość mechanizmów i specyfiki danego rynku.